Kelly Vintage Cream Arched Wall Mirror
Delivery 7 - 10 Days, with delivery date and timeslot, arranged.
This stylish arched mirror will add the finishing touch to your living space.
Part of our beautiful Kelly range, it has been finished in a painted vintage cream finish and features slim window style detail.
Perfect for directing light into your room, or creating an eye-catching feature on a wall.
Features:
| Colour | Vintage Cream |
| Material | Glass,Ā Metal |
| Type | Wall |
| Hanging Orientation | Portrait |
| Glass Type | Plain |
| Fixing Type | Keyhole |
Ā
Dimensions:
| Item Width | 600 mm |
| Item Depth | 20 mm |
| Item Height | 900 mm |
| Frame Width | 20 mm |
Ā
| Net Weight | 6.8 kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Kelly Vintage Cream Arched Wall Mirror
Kelly Vintage Cream Arched Wall Mirror
Delivery 7 - 10 Days, with delivery date and timeslot, arranged.
This stylish arched mirror will add the finishing touch to your living space.
Part of our beautiful Kelly range, it has been finished in a painted vintage cream finish and features slim window style detail.
Perfect for directing light into your room, or creating an eye-catching feature on a wall.
Features:
| Colour | Vintage Cream |
| Material | Glass,Ā Metal |
| Type | Wall |
| Hanging Orientation | Portrait |
| Glass Type | Plain |
| Fixing Type | Keyhole |
Ā
Dimensions:
| Item Width | 600 mm |
| Item Depth | 20 mm |
| Item Height | 900 mm |
| Frame Width | 20 mm |
Ā
| Net Weight | 6.8 kg |
Original: $227.29
-65%$227.29
$79.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Delivery 7 - 10 Days, with delivery date and timeslot, arranged.
This stylish arched mirror will add the finishing touch to your living space.
Part of our beautiful Kelly range, it has been finished in a painted vintage cream finish and features slim window style detail.
Perfect for directing light into your room, or creating an eye-catching feature on a wall.
Features:
| Colour | Vintage Cream |
| Material | Glass,Ā Metal |
| Type | Wall |
| Hanging Orientation | Portrait |
| Glass Type | Plain |
| Fixing Type | Keyhole |
Ā
Dimensions:
| Item Width | 600 mm |
| Item Depth | 20 mm |
| Item Height | 900 mm |
| Frame Width | 20 mm |
Ā
| Net Weight | 6.8 kg |








