Cassie Gold Wall Mirror
Delivery 7 - 10 Days, with a timeslot and delivery date arranged.
Our gorgeous Cassie Gold Wall Mirror is a lovely decorative piece for above a console or dressing table which is both decorative and practical. This piece has an ornate frame with delicate detailing that adds a glamorous touch to the room.
Dimensions
| Item Width | 560 mm |
| Item Depth | 20 mm |
| Item Height | 900 mm |
| Glass Size mm | 540 |
| Frame Width | 10 mm |
| Packaged Length | 660 mm |
| Packaged Width | 980 mm |
| Packaged Height | 100 mm |
| Gross Weight | 7.25 kg |
Details
| Colour | Gold |
| Material | Glass / Iron / MDF |
| Type | Wall |
| Hanging Orientation | Portrait |
| Glass Type | Plain |
| Frame Colour | Gold |
| Fixing Type | Keyhole |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Cassie Gold Wall Mirror
Cassie Gold Wall Mirror
Delivery 7 - 10 Days, with a timeslot and delivery date arranged.
Our gorgeous Cassie Gold Wall Mirror is a lovely decorative piece for above a console or dressing table which is both decorative and practical. This piece has an ornate frame with delicate detailing that adds a glamorous touch to the room.
Dimensions
| Item Width | 560 mm |
| Item Depth | 20 mm |
| Item Height | 900 mm |
| Glass Size mm | 540 |
| Frame Width | 10 mm |
| Packaged Length | 660 mm |
| Packaged Width | 980 mm |
| Packaged Height | 100 mm |
| Gross Weight | 7.25 kg |
Details
| Colour | Gold |
| Material | Glass / Iron / MDF |
| Type | Wall |
| Hanging Orientation | Portrait |
| Glass Type | Plain |
| Frame Colour | Gold |
| Fixing Type | Keyhole |
Original: $175.36
-65%$175.36
$61.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Delivery 7 - 10 Days, with a timeslot and delivery date arranged.
Our gorgeous Cassie Gold Wall Mirror is a lovely decorative piece for above a console or dressing table which is both decorative and practical. This piece has an ornate frame with delicate detailing that adds a glamorous touch to the room.
Dimensions
| Item Width | 560 mm |
| Item Depth | 20 mm |
| Item Height | 900 mm |
| Glass Size mm | 540 |
| Frame Width | 10 mm |
| Packaged Length | 660 mm |
| Packaged Width | 980 mm |
| Packaged Height | 100 mm |
| Gross Weight | 7.25 kg |
Details
| Colour | Gold |
| Material | Glass / Iron / MDF |
| Type | Wall |
| Hanging Orientation | Portrait |
| Glass Type | Plain |
| Frame Colour | Gold |
| Fixing Type | Keyhole |




