Distressed Champagne Leaner Mirror
Delivery 7 - 10 Days, with a timeslot and delivery date arranged.
Add the finishing touch to your home with the Logan Mirror. The streamlined metal frame in Distressed Champagne finish complements any décor.
Dimensions
| Size | Large |
| Item Width | 655 mm |
| Item Depth | 20 mm |
| Item Height | 1,565 mm |
| Frame Width | 20 mm |
| Packaged Length | 60 mm |
| Packaged Width | 1,660 mm |
| Packaged Height | 760 mm |
| Net Weight | 13.3 kg |
| Gross Weight | 16 kg |
Details
| Colour | Distressed Champagne |
| Material | Glass, Metal |
| Type | Leaner |
| Hanging Orientation | Both - Portrait & Landscape |
| Glass Type | Bevelled |
| Fixing Type | D-Ring |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Distressed Champagne Leaner Mirror
Distressed Champagne Leaner Mirror
Delivery 7 - 10 Days, with a timeslot and delivery date arranged.
Add the finishing touch to your home with the Logan Mirror. The streamlined metal frame in Distressed Champagne finish complements any décor.
Dimensions
| Size | Large |
| Item Width | 655 mm |
| Item Depth | 20 mm |
| Item Height | 1,565 mm |
| Frame Width | 20 mm |
| Packaged Length | 60 mm |
| Packaged Width | 1,660 mm |
| Packaged Height | 760 mm |
| Net Weight | 13.3 kg |
| Gross Weight | 16 kg |
Details
| Colour | Distressed Champagne |
| Material | Glass, Metal |
| Type | Leaner |
| Hanging Orientation | Both - Portrait & Landscape |
| Glass Type | Bevelled |
| Fixing Type | D-Ring |
Original: $325.17
-65%$325.17
$113.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Delivery 7 - 10 Days, with a timeslot and delivery date arranged.
Add the finishing touch to your home with the Logan Mirror. The streamlined metal frame in Distressed Champagne finish complements any décor.
Dimensions
| Size | Large |
| Item Width | 655 mm |
| Item Depth | 20 mm |
| Item Height | 1,565 mm |
| Frame Width | 20 mm |
| Packaged Length | 60 mm |
| Packaged Width | 1,660 mm |
| Packaged Height | 760 mm |
| Net Weight | 13.3 kg |
| Gross Weight | 16 kg |
Details
| Colour | Distressed Champagne |
| Material | Glass, Metal |
| Type | Leaner |
| Hanging Orientation | Both - Portrait & Landscape |
| Glass Type | Bevelled |
| Fixing Type | D-Ring |




