Large Broadway Round Strap Mirror
Ā
Delivery 7 - 10 Days, with a timeslot and delivery date arranged.
Add a dash of rustic flair to your walls with our exclusive Broadway mirror, complete with metal surround and hanging strap. In a large size, it will make any space feel less cramped.
Dimensions
| Size | Large |
| Item Width | 510 mm |
| Item Depth | 20 mm |
| Item Height | 915 mm |
| Frame Width | 20 mm |
| Packaged Length | 590 mm |
| Packaged Width | 950 mm |
| Packaged Height | 55 mm |
| Net Weight | 3.3 kg |
| Gross Weight | 5 kg |
Details
| Colour | Aged Bronze |
| Material | Glass, Iron, MDF |
| Type | Wall |
| Hanging Orientation | Portrait |
| Glass Type | Plain |
| Fixing Type | Keyhole |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Large Broadway Round Strap Mirror
Large Broadway Round Strap Mirror
Ā
Delivery 7 - 10 Days, with a timeslot and delivery date arranged.
Add a dash of rustic flair to your walls with our exclusive Broadway mirror, complete with metal surround and hanging strap. In a large size, it will make any space feel less cramped.
Dimensions
| Size | Large |
| Item Width | 510 mm |
| Item Depth | 20 mm |
| Item Height | 915 mm |
| Frame Width | 20 mm |
| Packaged Length | 590 mm |
| Packaged Width | 950 mm |
| Packaged Height | 55 mm |
| Net Weight | 3.3 kg |
| Gross Weight | 5 kg |
Details
| Colour | Aged Bronze |
| Material | Glass, Iron, MDF |
| Type | Wall |
| Hanging Orientation | Portrait |
| Glass Type | Plain |
| Fixing Type | Keyhole |
Original: $134.58
-65%$134.58
$47.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ā
Delivery 7 - 10 Days, with a timeslot and delivery date arranged.
Add a dash of rustic flair to your walls with our exclusive Broadway mirror, complete with metal surround and hanging strap. In a large size, it will make any space feel less cramped.
Dimensions
| Size | Large |
| Item Width | 510 mm |
| Item Depth | 20 mm |
| Item Height | 915 mm |
| Frame Width | 20 mm |
| Packaged Length | 590 mm |
| Packaged Width | 950 mm |
| Packaged Height | 55 mm |
| Net Weight | 3.3 kg |
| Gross Weight | 5 kg |
Details
| Colour | Aged Bronze |
| Material | Glass, Iron, MDF |
| Type | Wall |
| Hanging Orientation | Portrait |
| Glass Type | Plain |
| Fixing Type | Keyhole |
















