Scandi Large Round Mirror Silver 80cm
Delivery 7 - 10 days, timeslot and delivery date arranged.
Showcasing a slim and elegant silver metal frame, the Scandi Round mirror is the perfect way to update your home. The contemporary shape and industrial-inspired frame create a stunning statement piece, that will make your room stand out.
Features:
| Colour | Silver |
| Material | Glass, MDF, Metal |
| Type | Wall |
| Hanging Orientation | Portrait |
| Glass Type | Plain |
| Fixing Type | Sawtooth |
Ā
Dimensions:
| tem Width | 80 cm |
| Item Depth | 2 cm |
| Item Height | 80 cm |
| Frame Width | 2 mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Scandi Large Round Mirror Silver 80cm
Scandi Large Round Mirror Silver 80cm
Delivery 7 - 10 days, timeslot and delivery date arranged.
Showcasing a slim and elegant silver metal frame, the Scandi Round mirror is the perfect way to update your home. The contemporary shape and industrial-inspired frame create a stunning statement piece, that will make your room stand out.
Features:
| Colour | Silver |
| Material | Glass, MDF, Metal |
| Type | Wall |
| Hanging Orientation | Portrait |
| Glass Type | Plain |
| Fixing Type | Sawtooth |
Ā
Dimensions:
| tem Width | 80 cm |
| Item Depth | 2 cm |
| Item Height | 80 cm |
| Frame Width | 2 mm |
Original: $325.17
-65%$325.17
$113.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Delivery 7 - 10 days, timeslot and delivery date arranged.
Showcasing a slim and elegant silver metal frame, the Scandi Round mirror is the perfect way to update your home. The contemporary shape and industrial-inspired frame create a stunning statement piece, that will make your room stand out.
Features:
| Colour | Silver |
| Material | Glass, MDF, Metal |
| Type | Wall |
| Hanging Orientation | Portrait |
| Glass Type | Plain |
| Fixing Type | Sawtooth |
Ā
Dimensions:
| tem Width | 80 cm |
| Item Depth | 2 cm |
| Item Height | 80 cm |
| Frame Width | 2 mm |
















